İnteraktif Sistem olarak, düzenlemek istediğiniz her organizasyonda talepleriniz doğrultusunda ve sizinle işbirliği içinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca yine sizin için taleplerinizi karşılayacak yeni projeler geliştirmekteyiz.

Toplantı organizasyonlarınızda, TV programlarınızda, eğlence aktivitelerinizde, firma içi ya da dışı eğitim toplantılarınızda yapmayı planladığınız birçok projeye elektronik oylama sistemi ile ön ayak olabilecek projeler üretiriz.

Çalışanlarınızın firma içi performanslarını belirlemenizi sağlayacak sınav, quiz ya da ölçme değerlendirme yapmanızı sağlayacak raporları bizim sistemimizle kolaylıkla sağlayabiliriz. Elektronik Oylama Sistemimiz sayesinde hem zamandan tasarruf eder hem de gergin geçen sınavlar daha eğlenceli hale gelir. Ve gizlilik politikamız gereği sadece sizin için saklayacağımız dataları güvenle size raporlarız.

Derneğinizin veya firmanızın politikaları için önemli olan bazı anketleri ister kendi çalışanlarınız ya da üyelerinizle, ister müşterilerinizle Elektronik Oylama Sistemimiz sayesinde anında sonuca ulaştırarak vereceğiniz kararları kolaylaştırır ve zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlarız.

Hizmetlerimiz - İnteraktif Sistem

Firmanızın veya derneğinizin yönetim kurulu seçimleri ya da alacağınız karar, kural, kanun, tüzük oylamalarını sistemimiz sayesinde normalden çok daha kısa sürede sonuçlandırabiliriz.

Firmanızın yeni ürün gamı ya da yeni çıkaracağınız kreasyonunuzu kısa bir toplantı ile müşterilerinize Elektronik Oylama Sistemi ile oylatarak onların fikirlerini anında size ulaştırmada yardımcı oluruz.

Verdiğiniz eğitimin (vaka sunumları, tıp toplantıları, kurum içi eğitim) ne kadar faydalı ve interaktif geçtiğini Elektronik Oylama ile soru sorarak anında öğrenmenizi sağlarız.

Okulunuzda yaptığınız öğrenci aktiviteleri ve yarışmalarınızda veya eğitimlerinizde projeyi daha eğlenceli ve öğretici hale getirip Elektronik Oylama yöntemiyle anında sonuca ulaşmanızı sağlarız.

Fuarlarda ve kongrelerde standınızı daha cazip hale getiririz. Elektronik Oylama Sistemiyle Quiz Showlar ve yarışma aktiviteleri yaparak beklentilerinizin üstünde verim almanızı sağlarız.